מאמרים

לנצל כל רגע פנוי - מוטו לחיים - חלק שני


יוגה, יוגה צחוק. טיפולי ריפוי ועיסוק כגון: הידרו תראפיה, ריפוי באומנות, ריפוי בעזרת בעלי חיים, רכיבה טיפולית, דימיון מודרך ושיטת המסע המשלבת n l p ודימיון מודרך גם יחד.

אפשר ללכת לכיוונים אחרים וליצור עולם תכנים לנו ולמקורבינו עולם אשר משלב טיולים, צלילה או טיפול בבעלי חיים. ככלל להתמזג עם הטבע ועם הגורמים החיים בו זה רעיון מצויין על מנת לאהוב את העולם ולקבל ממנו אהבה בחזרה. אין כמו בעלי חיים להראות יחס ולהביע הערכה ואם הערכה, אז בוודאי שכלבים ידעו להוציא מאיתנו את המיטב. ישנם חוגי אילוף, טיפול בגורים ועזרה לאנשים לבחור כלב ממכלאות האימוץ, יופי של דבר לעשות בשעות החופשיות. הנאה גדולה לך, עזרה לכלב נטוש וכלוא ועזרה נהדרת לאדם או למשפחה שהחליטה לאמץ, כפרגון מקבל המאמץ שק מזון לכלבים.

עבודה בגובה ובקיצור, יש לכולנו חיים, לחלקנו מלאים יותר לאחרים מלאים פחות. חלקנו שמחים ברמה מאד גבוהה ואילו אחרים רודפים אחרי האושר בצורה יותר אינטנסיבית. החיים הם שאנחנו רוצים שהם יהיו רק אם אנחנו מודעים לכך. כשאנו עובדים על אוטומט והופכים מובלים ולא מובילים בכל יום מחיינו, אנחנו מרגישים ללא שליטה והחיים מנהלים אותנו. חשוב רק לזכור ולהנות כי יום שעובר איננו חוזר.

חזרה לחלק ראשון